Lijnbesturing  De site voor lijnbesturing in Nederland
 
 
Home Speed Stunt Teamrace Combat Uitslagen Support Links Contact
 

 

 Uitslagen Nederlandse Kampioenschappen Lijnbesturing

 

             
NK 2019, 5 en 6 Oktober, Utrecht
               
Klasse: F2A Speed
               
Plaats Nat. Deelnemer   Ronde
    1 2 3 4
1   Han Esselaar   278,83 kmh 275,27 kmh 278,13 kmh  
      TT  12,91 TT  13,07 TT  12,94  
2              
             
3              
             
4              
             
  NB:voor de einduitslag zijn de transitrace  tijden als maatgevend aangehouden.
             

 

 

  Klasse F2B Kunstvlucht                    
                       
  Naam Nationaliteit Ronde 1   Ronde 2   Ronde 3   Som beste 2   Positie NK
                       
1 Erik Janssen NL 995,00   1021,70   1044,63   2066,33   1
2 Christoph Hltermann D 975,43   982,36   1021,23   2003,59    
3 Salvatore Barile B 914,66   957,00   959,83   1916,83    
4 Michael Feger D 884,96   919,56   972,96   1892,52    
5 Bruno van Hoek NL 859,60   904,60   956,63   1861,23   2
6 Bram Anker NL 866,00   901,86   901,10   1802,96   3
7 Dietmar Morbitzer D 882,60   904,70   893,60   1798,30    
8 Peter van de Mortel NL 839,40   857,13   852,80   1709,93   4
9 Jan Odeyn B 828,96   867,60   DQ   1696,56    
10 Robert Schulze D 72,66   575,83       648,49    
                        
                       
                        
Jury 1: Ed Meijer                  
Jury 2: Gerben Wassenaar                  
Jury 3: Heinz Barden                  

 

 

Uitslag Nationaal Kampioenschap F2C Teamrace
      5 en 6 October, Utrecht          
  Klasse: F2C TEAMRACE              
  Plaats Nat. Deelnemers Ronde Beste
 Twee gem.
  1 2 3 4
  1 NL Jacco de Ridder / Frank Kruijff 3 m 37,2 s 3 m 37,5 s 4m 03,6 s   3 m 37,3 s
                 
  2 NL Rik Olijve  /   Dick Dingler 3 m 41,9 s 3 m 43,7 s 3 m 40,7 s   3 m 41,3 s
                 
  3 NL Bram Anker  /  Rob Olijve 64 R 4 m 00,9 s 4 m 38,0 s   4 m 18,5 s
               

 

 

Uitslag NK , gehouden op vliegbasis "de Peel ",              
                     
Klaase F2D Combat                    
                     
Uitslag  Naam    Nationaliteit   Ronden            
                       
1 Bart Gijsbertsen   NL   W  W W W      
                       
2 Leo Voss   NL   W W L        
                       
3 Karlo van der Vlist   NL   W L L        
                       
4,5 Fred Meijer   NL   L L          
                       
4,5 Bert Gijsbertsen   NL   L L          
                       
                       

 

 

Uitslag Nationaal Kampioenschap F2F Profiel teamrace
             
  F2F Diesel Profiel Teamrace          
             
Plaats Nat. Deelnemers Ronde Beste
 Twee gem.
1 2 3 4
1 NL Jacco de Ridder  /  Frank Kruijff 5 m 18,14 s 4 m 19,0 s 4 m 14,8 s 3 m 58,9 s 4 m 6,9 s
               
2 NL Sander van der Meij  /   Rob Olijve 4 m 21,6 s 4 m 23,5 s 4 m 28,3 s 5 m 26,3 s 4 m 22,5 s
               
3 NL Bram Anker  /  Dick Dingler 5 m 24,5 s 4 m 40,8 s 4 m 57,7 s dns 4 m 49,3s

 

 

Klasse 1,5 cc MINI TEAMRACE                      
    Namen Nationaliteit   Ronde   Beste   Finale   Rangorde
Uitslag         1 2 3   voorronde   resultaat   NK
                  resultaat        
                           
1   Sander van der Meij / Bert van der Meij NL   4 min 41,6 s 4 min 53,6 4 min 41,5   4 min 41,5 s   9 min 56,4 s   1
                           
2   Rob Olijve / Bram Anker NL   5 min 04,7 s 4 min 53,7 4 min 57,4 s   4 min 53,7 s   10 min 29,2 s   2
                           
3   Bas Olijve / Rik Olijve NL   5 min 09,0 s 40 R 5 min 02,9 s   5 min 02,9 s   166 R   3
                           
4 ,3e tijd voor   Aaron Schmitz / Willy Schmitz D   6 min 23,7 s 5 min 00,7 s     5 min 00,7 s        
                           
5   Fred Meijer / Dick Dingler NL   8 min 07,8 s 7 min 06,7 5 min 09,0   5 min 09 ,0 s       4
                           
6   Jacco de Ridder / Frank Kruijff NL   5 min 55,8 s 6 min 25,1 s 36 R   5 min 55,8 s       5
                           
7   Dietmar Morbitzer / Roland Vandereede D   7 min 58,9 s 6 min 48,8 s 6 min 12,4 s   6 min 12,4 s        
                           

 

 

Uitslag NK , gehouden op vliegbasis "de Peel ",            
  Klasse: 1,5 cc Combat          
                 
Plaats Naam   Nationaliteit Ronden
        1 2 3 Fly Off 5  
                   
1 Fred Meijer   NL W W W W    
                   
2 Leo Voss   NL L W W      
                   
3 Bas Olijve   NL L W L W    
                   
4 5 Bert Gijsbertsen   NL W L L L    
                   
4 5 Rik Olijve   NL W L L L    
                   
6 Bart Gijsbertsen   NL L L        
                   

 

 

Uitslag NK , gehouden op vliegbasis "de Peel ",        
               
Uitslag   Naam   Nationaliteit   Score   Klassering
                NK
                 
1   Jan Odeijn   B   263,9    
                 
2   Michael Svoboda   B   241,6    
                 
3   Robert Schulze   D   222,5    
                 
4   Klaus Selic   D   213,6    
                 
5   Henk de Jong   NL   198,1   1
                 
6   Sander van der Meij   NL   188,6   2
                 
7   Diego Holtermann   D   173,6    
                 
8   John Klok   NL   101,9   3
                 
                 

 

 

Uitslag NK , gehouden op vliegbasis "de Peel ",                  
                     
Klasse Classic Stunt                    
                     
  Naam Nationaliteit Ronde 1   Ronde 2   Ronde 3   Som beste 2   Positie NK
                      nvt
1 Christoph Holtermann D 977,20   521,86   907,56   1884,76    
2 Salvatore Barille B 604,06   919,83   934,80   1854,63    
3 Jan Odeyn B 632,96   874,70   924,03   1798,73    
4                      
5                      
                        
Jury 1: Ed Meijer                
Jury 2: Gerben Wassenaar              
Jury 3: Heinz Barden